Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Tělo
 3. NATRACARE Vložky Super Ultra s křidélky 12 ks

NATRACARE Vložky Super Ultra s křidélky 12 ks

3080

NATRACARE Vložky Super Ultra s křidélky 12 ks v krabičce Dámské vložky Natracare Ultra Super s křidélky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a zcela b... celý popis
99 Kč
82 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Natracare 3089 BLUE
EAN kód:0782126003089
Výrobce:Natracare
Podobné produkty
  NATRACARE Vložky Regular Ultra s křidélky 14 ks
  99 Kč
  82 Kč bez DPH
  99 Kč
  82 Kč bez DPH
  ks
   NATRACARE Vložky ultradlouhé s křidélky 10 ks
   99 Kč
   82 Kč bez DPH
   99 Kč
   82 Kč bez DPH
   ks
   Kompletní specifikace

   NATRACARE Vložky Super Ultra s křidélky 12 ks v krabičce

   Dámské vložky Natracare Ultra Super s křidélky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a zcela bez chlóru.

   Vložky jsou 95% biodegradabilní, jsou zcela bez parfemace a bez plastů.

   Tyto vložky jsou extra jemné, v krabičce je 12 kusů.

   Vložky jsou jednotlivě baleny.

    

   • Certifikováno : Britská Organic SOIL asociace
   • 100% bavlna
   • Bez parfému
   • Úplně bez chloru
   • Biologicky rozložitelný
   • Globální normy pro ekologické textilie (GOTS)
   • Schváleno Vegetarian society

   Ekologické normy zakazují použití jakéhokoliv geneticky modifikovaného materiálu nebo derivátu, který se používá v ekologickém produktu.


   Proč organická intimní hygiena Natracare ?

   Natracare byl založen jako přímá reakce na zdravotní a environmentální záležitosti týkající se znečištování přírody dioxiny způsobené bělením chlorem, používáním tkanin v tampónech a rozsáhlým používáním pesticidů na konvenčně pěstované i geneticky modifikované bavlně.

   Od roku 1989 ženy na celém světě mohou důvěřovat Natracare a zvolit život bez chemikálií v tamponech, vložkách, slipových vložkách a ubrouscích.


   Navrhované použití :

   Absorpce - ( v gramech)

    

   • Junior - méně než 6
   • Regular - 6 až 9
   • Super - 9 až 12
   • Super Plus - 12 až 15

    

   Pomocí grafu si vyberte minimální potřebnou nasákavost, abyste mohli řídit svůj menstruační tok a snížili riziko vzniku TSS.

   Absorpční rozsahy a jsou standardní pro všechny tampony v celém průmyslu.

    

   • Dostupné ve 4 variantách:

   Regular – při slabém krvácení – 14 ks v balení

   Super – při středním-silnějším krvácení – 12 ks v balení

   Long – při extra silném krvácení – 10 ks v balení

   Super Plus – při silnějším krvácení – bez křidélek – 12 ks v balení

    

   Upozornění : Tampony jsou spojeny s syndromem toxických šoků (TSS), vzácným, ale vážným onemocněním, které může způsobit smrt. Přečtěte si informace na Blogu ZDE.

   Natracare znamená více než jen prodejce organických a přírodních produktů. Jsme oceněná etická společnost která chce nabízet organické a přírodní řešení pro osobní zdravotní péči, které nezanechá stopu na zemi.

   Pro všechny výrobky Natracare ženské hygieny a péče o dítě, používáme pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší organické, ekologické a biologicky odbouratelné normy, pocházejí od výrobců surovin, kteří se řídí a používají zdroje uctivě a sdílejí naše zásady.

   ... A naše filozofie zní "Mám filozofii, že jsem v první linii všech mých dochovaných předků musela udělat, aby pro mě mohl existovat svět v tomto okamžiku.

   S tím přichází odpovědnost starat se o to, co jsem zdědila a možnost dělat moje nejlepší rozhodnutí chránit prostředí, které umožní ostatním, aby ochraňovali a dávali pozor na zemi v generací, a zachytili dech ve své kráse. " ...

   Susie Hewson - matka dvou dětí, zakladatelka, majitelka a vývojářka Natracare, vítězka žen v etickém Business Award.

    

   Co je na Natracare tak výjimečného ?

   Od roku 1989 je organickou a přírodní hygienickou volnou Natracare - řada vysoce kvalitních organických a přírodních produktů, jež jsou prospěšné zdravé a životnímu prostředí.

   Tampony Natracare jsou vyrobeny z certifikované 100 % bavlny a stejně jako hygienické a slipové vložky jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů, jež neobsahují žádný chlór, přísady, parfémy nebo umělou hmotu.

   Proč tolik žen dává přednost Natracare ....

   Protože tampony a vložky Natracare neobsahují naprosto žádný chlór, jsou vyrobeny z organické bavlny a přírodních materiálů a hlavním důvodem je, že ženy chtějí omezit svůj kontakt se syntetickými materiály, nadbytečnými chemikáliemi a přísadami.

   Natracare je přirozenou volbou pro všechny přemýšlející ženy protože :

   Neobsahují žádný chlór

   Znečištění dioxiny je vážným problémem pro životní prostřdí, když dioxiny znečišťují náš vzduch, vodu, půdu, stromy a navždy se ukládají v našich tukových buňkách, což je způsobeno různými přírodními a průmyslovými procesy, jako jsou rozstřikování pesticidů a bělení materiálů chlórem používaných při výrobě papírových výrobků např. papírových kapesníků, hygienických vložek a tampónů.

   Proto se ujišťujeme, že výrobky Natracare neobsahují naprosto žádný chlór.

   Vyrobeno z přírodních materiálů

   Ženy trpící kožními alergiemi, podrážděním, bolavostí a svěděním mohou zjistit, že jejich symptomy jsou během menstruace horší.

   Mnoho gynekologů takovým ženám doporučuje přejík k celobavněným výrobkům Natracare, aby se vyhnuly syntetickým a chemickým látkám často se vyskytujícím v ženských hygienických výrobcích.

   Mnohým ženám se ulevilo, když zaačaly používat výrobbky Natracare, protože tampóny Natracare a ženské ubrousky jsou vyrobeny ze 100 % organické bavlny, nejsou bělené chlórem a neobsahují umělé hedvábí, lepidlo, umělou hmotu, surfakanty, latex a voňavky.

   Hygienické a slipové vložky Natracare neobsahují polyakrylátové absorbenty nebo plasty, jež mohou při styku s pokožkou způsobit podráždění pokožky.

   Vyrobeno z organické bavlny

   Užívání pesticidů je ve světě velmi rozšířené a je pro lidi a životní prostředí škodlivé.

   Volba organických materiálů pomáhá snížit znečištění životního prostředí a osobní vystavení dioxinům.

   Proto ujišťujeme, že tampóny Natracare, intimní ubrousky a bavlněné slipové vložky jsou vyrobeny pouze s použitím certifikované organické bavlny.

   Biodegradovatelné

   Každoročně je vyhozeno více než 45 miliard hygienických vložek.

   Pokud by se umístili za sebou, dosáhli by ke slunci. Většina hygienických vložek a ženských ubrousků jsou plné syntetických materiálů, jako je umělá hmota, jejíž rozklad v zemi trvá stovky let.

   Proto zaručujeme, že výrobky Natracare jsou z 90 až 100 % biodegradovatené a kompostovatelné.

   Neobsahují žádnou umělou hmotu

   Výroby Natracare neobsahují žádnou umělou hmotu vyrobenou z ropy, jejíž produkce uvolňuje do přírody lidské toxiny a plyny měnící klima a způsobuje problémy se zbavováním se odpadů, když je každoročně vyrobeno 45 miliard hygienických výrobků, jež se z 90 % skládají z plastů vyrobených z ropy.

   Natracare je ...

   Zabránění, aby se do oceánů dostaly plasty

   Výrobky Natracare jsou vyrobeny zodpovědně s použitím pouze biodegradovatelných materiálů.

   Jsou to pohodlné, vysoce kvalitní výrobky, jež neobsahují žádné plasty.

   Proti pesticidům a toxickým látkám

   Tím, že u všech výrobků Natracare používáme pouze certifikovanou organickou bavlnu a celulozní materiály absolutně neobsahující chlor, vám slibujeme, že když jste vybraly Natracare, zaujaly jste pozitivní postoj vůči rakovinu způsobujícím pesticidům, herbicidům a dioxinům.

   Odstranění rizik z osobní péče

   Výrobky Natracare nikdy neobsahují parabeny, benzoan sodný. SHG, fenoxyethanol nebo formaldehydy.

   V rámci péče o kůži a životní prostředí je naší volbou používat u všech kapesníků Natracare, jež jsou samy o sobě vyrobeny ze 100 % čisté organické bavlny, organické a přírodní bylinné extrakty.

   Sdílení principů pěstování organických plodin

   Starání se o Zemi je naší hlavní zodpovědností, a proto volíme materiály a nejmenším dopadem na okolí.

   Natracare provádí kompletní analýzu životního cyklu od surovýh materiálů ke konečnému produktu a ujišťuje se, že pro vás a pro životní prostředí udělal maximum, což lze prokázat organickým certifikátem Natracare a ekologickými oceněními Nordic Swan a LOHAS.

    

   Natracare znamená více než jen prodejce organických a přírodních produktů.

   Jsme oceněná etická společnost která chce nabízet organické a přírodní řešení pro osobní zdravotní péči, které nezanechá stopu na zemi.

   Pro všechny výrobky Natracare ženské hygieny a péče o dítě, používáme pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší organické, ekologické a biologicky odbouratelné normy, pocházejí od výrobců surovin, kteří se řídí a používají zdroje uctivě a sdílejí naše zásady.

   ... A naše filozofie zní "Mám filozofii, že jsem v první linii všech mých dochovaných předků musela udělat, aby pro mě mohl existovat svět v tomto okamžiku.

   S tím přichází odpovědnost starat se o to, co jsem zdědila a možnost dělat moje nejlepší rozhodnutí chránit prostředí, které umožní ostatním, aby ochraňovali a dávali pozor na zemi v generací, a zachytili dech ve své kráse. "...

   Susie Hewson - matka dvou dětí, zakladatelka, majitelka a vývojářka Natracare, vítězka žen v etickém Business Award.

   Nepropásněte novinky, akce a slevy!
   Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
   Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz