Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Tělo
 3. NATRACARE Tampóny Super 10 ks

NATRACARE Tampóny Super 10 ks

bez aplikátoru 1032

NATRACARE Tampóny Super 10 ks bez aplikátoru Tampóny Natracare Super bez aplikátu jsou vyrobeny ze 100% certifikované biobavlny (certifikovala britská... celý popis
79 Kč
65 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Natracare 1038
EAN kód:0782126191038
Výrobce:Natracare
Podobné produkty
  NATRACARE Tampóny Super 20 ks
  119 Kč
  98 Kč bez DPH
  119 Kč
  98 Kč bez DPH
  ks
   NATRACARE Tampóny Super s aplikátorem 16 ks
   139 Kč
   115 Kč bez DPH
   139 Kč
   115 Kč bez DPH
   ks
   Kompletní specifikace

   NATRACARE Tampóny Super 10 ks bez aplikátoru


   Tampóny Natracare Super bez aplikátu jsou vyrobeny ze 100% certifikované biobavlny (certifikovala britská The Soil Association).

   Tampóny jsou biodegradabilní a nejsou chlórově běleny.

   V krabičce je 10 kusů.

   Bez přidatných látek, bez parfemace.

   • Ve velikostech Regular (6-9 gr), Super (9-12 gr) a Super Plus (12-15 gr).

   • Navrženo tak, aby se tampon roztáhl do šířky

    

   Natracare Tampony Regular jsou z čisté organické bavlny z 100% organické bavlny certifikované Britskou asociací The Soil Association.

   Natracare je značka pouze pro ženy a nese 5 ekologických certifikací v Velké Británii.

   Natracare Tampony jsou až do výše 100% biologicky odbouratelné zcela bez chlóru (TCF).

   Absolutně žádné dioxiny ve výrobě a při zpracovávání bavlny.

   Neobsahuje žádné parfémy, mazadla, barvy, nebo syntetiky.

    

   Proč tampony z organické bavlny?

   Natracare tampony byly vyvinuty jako přímá reakce na zdraví a životní prostředí a kvůli obavám z dioxinu a znečišťováním chlórem, z rozsáhlého využívání pesticidů a postřiků na konvenčně pěstovanou bavlnu, a pro použití hedvábí a dalších syntetik v tamponech.

   Mnoho žen si neuvědomuje, že umělé hedvábí a směsi bavlny jsou široce používány při výrobě tamponů.

   Umělé hedvábí je obyčejně chlorově-bělené, a je obsahuje vysoce absorpční vlákna.

   Dioxin je toxický a karcinogenní, a je vedlejším produktem všech metod bělení chloru a je také nalézán v celém životním prostředí, v různých úrovních, jako vedlejší produkt postřiků pesticidy a znečištění ze spaloven.

   O dioxinu bylo zjištěno, že se shromažďuje v tukových tkáních živočichů, včetně člověka, a měl by proto být skutečným zájmem žen.

   Publikované vědecké zprávy ukázaly, že roste výskyt dioxinů, a že i nízké hladiny dioxinů mohou být spojeny s rakovinou, endometriózy, nízkou hladinou spermií a potlačení imunitního systému.

   Vzhledem k tomu, žena může používat přibližně 11,000 tampónů za svůj život, může být podrobena dioxinové expozici.

   Natracare tampony jsou vyrobeny jen z kontrolované ekologické a plně certifikované 100% biobavlny pro použití v dnešním světě.

   Jsou bez použití chloru a ženy mohou být ujištěny, že neobsahují syntetické materiály, jako je umělé hedvábí, nebo chemické přísady, jako jsou pojiva, nebo povrchově aktivních látky.

   Certifikovaná organická bavlny odstraňuje riziko přímého vystavení na rezidua z chemických pesticidů a hnojiv používaných při pěstování tradiční bavlny.

   • Certifikováno : Britská Organic SOIL asociace
   • 100% bavlna
   • Bez parfému
   • Úplně bez chloru
   • Biologicky rozložitelný
   • Globální normy pro ekologické textilie (GOTS)
   • Schváleno Vegetarian society

   Ekologické normy zakazují použití jakéhokoliv geneticky modifikovaného materiálu nebo derivátu, který se používá v ekologickém produktu.


   Proč organické tampony?

   Natracare byl založen jako přímá reakce na zdravotní a environmentální záležitosti týkající se znečištování přírody dioxiny způsobené bělením chlorem, používáním tkanin v tampónech a rozsáhlým používáním pesticidů na konvenčně pěstované i geneticky modifikované bavlně.

   Od roku 1989 ženy na celém světě mohou důvěřovat Natracare a zvolit život bez chemikálií v tamponech, vložkách, slipových vložkách a ubrouscích.


   Navrhované použití :

   Absorpce - ( v gramech)

    

   • Junior - méně než 6
   • Regular - 6 až 9
   • Super - 9 až 12
   • Super Plus - 12 až 15

    

   Pomocí grafu si vyberte minimální potřebnou nasákavost, abyste mohli řídit svůj menstruační tok a snížili riziko vzniku TSS.

   Absorpční rozsahy a jsou standardní pro všechny tampony v celém průmyslu.

   Upozornění : Tampony jsou spojeny s syndromem toxických šoků (TSS), vzácným, ale vážným onemocněním, které může způsobit smrt. Přečtěte si informace na Blogu ZDE.

   Natracare znamená více než jen prodejce organických a přírodních produktů.

   Jsme oceněná etická společnost která chce nabízet organické a přírodní řešení pro osobní zdravotní péči, které nezanechá stopu na zemi.

   Pro všechny výrobky Natracare ženské hygieny a péče o dítě, používáme pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší organické, ekologické a biologicky odbouratelné normy, pocházejí od výrobců surovin, kteří se řídí a používají zdroje uctivě a sdílejí naše zásady.

   ... A naše filozofie zní "Mám filozofii, že jsem v první linii všech mých dochovaných předků musela udělat, aby pro mě mohl existovat svět v tomto okamžiku.

   S tím přichází odpovědnost starat se o to, co jsem zdědila a možnost dělat moje nejlepší rozhodnutí chránit prostředí, které umožní ostatním, aby ochraňovali a dávali pozor na zemi v generací, a zachytili dech ve své kráse. " ...

   Susie Hewson - matka dvou dětí, zakladatelka, majitelka a vývojářka Natracare, vítězka žen v etickém Business Award.

    

   Co je na Natracare tak výjimečného ?

   Od roku 1989 je organickou a přírodní hygienickou volnou Natracare - řada vysoce kvalitních organických a přírodních produktů, jež jsou prospěšné zdravé a životnímu prostředí.

   Tampony Natracare jsou vyrobeny z certifikované 100 % bavlny a stejně jako hygienické a slipové vložky jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů, jež neobsahují žádný chlór, přísady, parfémy nebo umělou hmotu.

   Proč tolik žen dává přednost Natracare ....

   Protože tampony a vložky Natracare neobsahují naprosto žádný chlór, jsou vyrobeny z organické bavlny a přírodních materiálů a hlavním důvodem je, že ženy chtějí omezit svůj kontakt se syntetickými materiály, nadbytečnými chemikáliemi a přísadami.

   Natracare je přirozenou vlbou pro všechny přemýšlející ženy protože :

   Neobsahují žádný chlór

   Znečištění dioxiny je vážným problémem pro životní prostřdí, když dioxiny znečišťují náš vzduch, vodu, půdu, stromy a navždy se ukládají v našich tukových buňkách, což je způsobeno různými přírodními a průmyslovými procesy, jako jsou rozstřikování pesticidů a bělení materiálů chlórem používaných při výrobě papírových výrobků např. papírových kapesníků, hygienických vložek a tampónů.

   Proto se ujišťujeme, že výrobky Natracare neobsahují naprosto žádný chlór.

   Vyrobeno z přírodních materiálů

   Ženy trpící kožními alergiemi, podrážděním, bolavostí a svěděním mohou zjistit, že jejich symptomy jsou během menstruace horší.

   Mnoho gynekologů takovým ženám doporučuje přejík k celobavněným výrobkům Natracare, aby se vyhnuly syntetickým a chemickým látkám často se vyskytujícím v ženských hygienických výrobcích.

   Mnohým ženám se ulevilo, když zaačaly používat výrobbky Natracare, protože tampóny Natracare a ženské ubrousky jsou vyrobeny ze 100 % organické bavlny, nejsou bělené chlórem a neobsahují umělé hedvábí, lepidlo, umělou hmotu, surfakanty, latex a voňavky. Hygienické a slipové vložky Natracare neobsahují polyakrylátové absorbenty nebo plasty, jež mohou při styku s pokožkou způsobit podráždění pokožky.

   Vyrobeno z organické bavlny

   Užívání pesticidů je ve světě velmi rozšířené a je pro lidi a životní prostředí škodlivé.

   Volba organických materiálů pomáhá snížit znečištění životního prostředí a osobní vystavení dioxinům.

   Proto ujišťujeme, že tampóny Natracare, intimní ubrousky a bavlněné slipové vložky jsou vyrobeny pouze s použitím certifikované organické bavlny.

   Biodegradovatelné

   Každoročně je vyhozeno více než 45 miliard hygienických vložek.

   Pokud by se umístili za sebou, dosáhli by ke slunci.

   Většina hygienických vložek a ženských ubrousků jsou plné syntetických materiálů, jako je umělá hmota, jejíž rozklad v zemi trvá stovky let.

   Proto zaručujeme, že výrobky Natracare jsou z 90 až 100 % biodegradovatené a kompostovatelné.

   Neobsahují žádnou umělou hmotu

   Výroby Natracare neobsahují žádnou umělou hmotu vyrobenou z ropy, jejíž produkce uvolňuje do přírody lidské toxiny a plyny měnící klima a způsobuje problémy se zbavováním se odpadů, když je každoročně vyrobeno 45 miliard hygienických výrobků, jež se z 90 % skládají z plastů vyrobených z ropy.

   Natracare je ...

   Zabránění, aby se do oceánů dostaly plasty

   Výrobky Natracare jsou vyrobeny zodpovědně s použitím pouze biodegradovatelných materiálů.

   Jsou to pohodlné, vysoce kvalitní výrobky, jež neobsahují žádné plasty.

   Proti pesticidům a toxickým látkám

   Tím, že u všech výrobků Natracare používáme pouze certifikovanou organickou bavlnu a celulozní materiály absolutně neobsahující chlor, vám slibujeme, že když jste vybraly Natracare, zaujaly jste pozitivní postoj vůči rakovinu způsobujícím pesticidům, herbicidům a dioxinům.

   Odstranění rizik z osobní péče

   Výrobky Natracare nikdy neobsahují parabeny, benzoan sodný. SHG, fenoxyethanol nebo formaldehydy.

   V rámci péče o kůži a životní prostředí je naší volbou používat u všech kapesníků Natracare, jež jsou samy o sobě vyrobeny ze 100 % čisté organické bavlny, organické a přírodní bylinné extrakty.

   Sdílení principů pěstování organických plodin

   Starání se o Zemi je naší hlavní zodpovědností, a proto volíme materiály a nejmenším dopadem na okolí.

   Natracare provádí kompletní analýzu životního cyklu od surovýh materiálů ke konečnému produktu a ujišťuje se, že pro vás a pro životní prostředí udělal maximum, což lze prokázat organickým certifikátem Natracare a ekologickými oceněními Nordic Swan a LOHAS.

    

    

    

   Natracare znamená více než jen prodejce organických a přírodních produktů.

   Jsme oceněná etická společnost která chce nabízet organické a přírodní řešení pro osobní zdravotní péči, které nezanechá stopu na zemi.

   Pro všechny výrobky Natracare ženské hygieny a péče o dítě, používáme pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší organické, ekologické a biologicky odbouratelné normy, pocházejí od výrobců surovin, kteří se řídí a používají zdroje uctivě a sdílejí naše zásady.

   ... A naše filozofie zní "Mám filozofii, že jsem v první linii všech mých dochovaných předků musela udělat, aby pro mě mohl existovat svět v tomto okamžiku.

   S tím přichází odpovědnost starat se o to, co jsem zdědila a možnost dělat moje nejlepší rozhodnutí chránit prostředí, které umožní ostatním, aby ochraňovali a dávali pozor na zemi v generací, a zachytili dech ve své kráse. " ...

   Susie Hewson - matka dvou dětí, zakladatelka, majitelka a vývojářka Natracare, vítězka žen v etickém Business Award.

   Nepropásněte novinky, akce a slevy!
   Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
   Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz