Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Bio BLOG & Informace
  3. JĀSÖN® KODEX CTI - VÍC NEŽ JEN SLOŽENÍ PRODUKTŮ
01.10.2017

JĀSÖN® KODEX CTI - VÍC NEŽ JEN SLOŽENÍ PRODUKTŮ

VÍC NEŽ JEN SLOŽENÍ PRODUKTŮ

Zakladatelé značky JĀSÖN® se rozhodli vytvořit bezpečné a zdravé produkty pro celou rodinu. Dnes zůstáváme v souladu s touto misí a žijeme prostým Kodexem cti:

Jaké hodnoty v JĀSÖN® předávají další generaci ?

  • Vyberte si bezpečné, jemné a účinné ingredience
  • Pečlivě testujte všechny vzorce, abyste zajistili bezpečnost a účinnost
  • Nikdy neprovádějte testy na zvířatech
  • Neustále inovujte a zlepšujte

V roce 1959, kdy byla založena značka JĀSÖN®, bylo bezpečné a zdravé, že se prostě vyhýbáme určitým chemikáliím. Seznam syntetických a chemických látek v značce JĀSÖN® se nepoužívá, navíc značka JĀSÖN® nastavuje průmyslový standard v bezpečnostních zkouškách.

MŮŽE BÝT PŘÍRODNÍ INGREDIENT ŠKODLIVÝ ? V průběhu let se tyto testy staly přísnějšími. Jen proto, že je složka rostlinného původu, neznamená, že by měla jít do produktu osobní péče. Skvělým příkladem přírodní ingredience které se nemusíte vyhnout je Bolehlav plamatý! Takže složky, které jsou neškodné, mohou produkovat toxiny, když jsou kombinovány ve složení s jinými. Nakonec některé přírodní složky mohou být dráždivé. Bezpečnostní testování značky JĀSÖN® je již řadu let výzvou. Náš specializovaný tým trvá na testování produktů další tři až čtyři měsíce. Pouze poté, co vzorek JĀSÖN® splní naše přísné bezpečnostní testy.

ZKOUŠKA SLOŽENÍ STABILITY: Abychom zajistili, že si naše výrobky po delší dobu uchovají svou původní integritu a kvalitu, testujeme vzorky při různých extrémních teplotách. Extra teplé a extra chladné teploty a testy zmrazení / rozmrazení zhoršují stárnutí vzorků a pomáhají simulovat to, co se může stát s výrobkem během jeho životního cyklu - od výroby, po regál a nakonec až po domovy našich věrných uživatelů. Výrobek osobní hygieny by mohl být dobrým místem k pobytu v parní sprchě po celé měsíce, takže musíme být přesvědčeni, že naše složení produktů budou schopny čelit těmto podmínkám. Po 12 týdnech extrémních teplotních testů vyhodnocujeme vzorky. Pokud máte zájem o výrobek, neváhejte nás kontaktovat.

ZKOUŠENÍ KONTROLY ÚČINNOSTI: Vzhledem k tomu, jak se používají a uchovávají výrobky osobní hygieny, je nutné, aby některé konzervační látky zachovaly bezpečnost a integritu složení produktu. Na rozdíl od zboží podléhajícího zkáze očekáváme produkt pro osobní péči. Během životního cyklu výrobku je možné, že se některá běžná kontaminující látka v domácnosti může dostat do otevřeného balení našeho produktu. Pro zajištění nejlepších výsledků jsme schopni poskytnout našim zákazníkům nejlepší služby. Pro zajištění nejlepších výsledků jsme schopni poskytnout našim zákazníkům nejlepší služby. Děláme to tím, že vezmeme malé množství vzorku a zavádíme do něj společné mikroorganismy z domácnosti v kontrolovaném prostředí.
Tyto testy sledujeme, abychom dokázali, čas vyrovnání, a že vzorky mají schopnost potlačit růst mikroorganismů a zůstávat stabilní.

 

ZKOUŠKY DRÁŽDIVOSTI KŮŽE: Každý vzorek je testován na podráždění kůže nebo na alergické reakce. Tyto testy jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti. Testujeme ale pouze lidské dobrovolníky. Tyto testy ani žádné jiné testy nebudeme provádět na zvířatech.

ZKOUŠKA KOMPATIBILITY BALENÍ / PRODUKTU: Pro zajištění toho, aby naše výrobky byly kompatibilní s jejich obalem, provádíme extrémní teplotní testy s složením v jejich konečných obalech. Pokud vzorek ve svém testu projde těmito přísnými testy, můžeme se cítit přesvědčivě o tom, že je odesíláme do obchodů.

PŘÍPRAVKOVÉ ZKOUŠKY LÉČIV: Kdykoli vytvoříme výrobek (jako je ochrana před slunečním zářením, čištění dutiny ústní nebo produkt proti lupům), Úřad pro potraviny a léčiva v USA (FDA) vyzývá k žádosti o produkty k testování. Laboratoř otestuje vzorky, aby zajistila, že splňují požadovanou úroveň aktivní složky úřadu FDA ( v ČR je Ministerstvo zdravotnictví).

VÝZKUM A VÝVOJ

Protože jsou nové informace vždy k dispozici, vždy vyhodnocujeme nejnovější výzkum přísad.

Bezpečnost je základní hodnotou značky JĀSÖN®. Takže jsme hrdí na to, že jsme nejvyšší standard v testování bezpečnosti.

Díky přísným testům si můžeme být jisti, že naše výrobky jsou stejně bezpečné a zdravé, jak si je naši zákazníci zaslouží.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz