Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Téma
  3. Pro import produktů
  4. BIOBAG Sáček pro psy - 50 ks

BIOBAG Sáček pro psy - 50 ks

Sáčky pro psy kompostovatelné - BioBag Certifikované Plně kompostovatelné Udržitelné Eko friendly Vyrobené na bázi kukuřice, neobsahují žádný plast. D... celý popis
70 Kč
58 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BioBag DOG 50
EAN kód:7035961860052
Výrobce:BioBag
Kompletní specifikace

Sáčky pro psy kompostovatelné - BioBag

Certifikované

Plně kompostovatelné

Udržitelné

Eko friendly

Vyrobené na bázi kukuřice, neobsahují žádný plast.

Díky BioBag produktům snižujete množství odpadu.

Velikost: 200 x 320 mm

Množství : 50 ks

 

SÁČKY PRO PSY

Sáčky na psy BioBag jsou v hromadných obalech. Biobag kompostovatelné pytle pro psy neobsahují žádné složky na bázi polyethylenu. Jsou stejně přírodní jako psí odpad a rozkládají se během 40 dnů v dobře fungujícím kompostovacím prostředí. Pro srovnání, trvá více než 100 let, než se normální plastové sáčky rozloží. Biobag nabízí ekologickou alternativu k běžným plastovým pytlům pro svědomité majitele psů!

Sáčky BioBag na odpadky pro psy jsou certifikovány podle evropské normy EN13432 pro kompostovatelné produkty a americké normy ASTM D6400.

 

KONTEJNERY A KOŠE NA POTRAVINÁŘSKÉ ODPADKY A KONTEJNERY

BioBag nabízí různé typy obalů a kontejnerů pro potravinovými odpady pro různé účely a použití. Ventilační potravinářský odpad pro domácnosti - MaxAir.

BioBag Ventilovaný odpadkový koš MaxAir je speciálně vyvinutý firmou BioBag pro domácnosti. Nádoba na potravní odpad je odvětrávána ze všech stran, s mřížkou v dolní části, aby bylo zajištěno větrání a provzdušňování všech stran a víka.

Kompostovatelné tašky nebo sáčky na potraviny: 10 litrové jsou pro tento koš vhodné.

 

 

TAŠKY A SÁČKY NA POTRAVINOVÉ ODPADKY

Pro lepší hygienu a čistší prostředí nabízí společnost BioBag snadné a hygienické řešení pro domácnosti a komerční kuchyně prostřednictvím prodyšných pytlů, vložek a pytlů v široké škále typů a velikostí.

BioBag nabízí na míru tašky, obaly a pytle na míru a pod sortimentem skladových položek, které jsou k dispozici ve velkém balení. Všechny pytle, vložky a pytle jsou prodyšné a mohou být kompostovány společně s potravinovým odpadem.

Vysoce kvalitní kompost se dosahuje správným předběžným tříděním potravinového odpadu.

Díky odpařování vlhkosti odpad vysuší a snižuje nepříjemné pachy

BioBags mají velmi vysokou penetrační bariéru proti bakteriím, virům, spórům a plísním

BioBags také zajišťují lepší hygienické podmínky pro sběrače odpadu a zařízení pro kompostování

BioBags jsou plně kompostovatelné a certifikované podle evropské normy EN 13432 a americké normy ASTM D6400

BioBags v kombinaci s MaxAir ventilated odpadkovými koši, jsou předním světovým systémem předběžného třídění potravinového odpadu.

 

NAKLÁDÁNÍ S ODPADY

BioBag je již více než dvě desetiletí odborným a významným dodavatelem odpadového hospodářství. Produkty pokrývají různé využití pro iniciativy v oblasti nakládání s odpady. Kompostovatelné tašky a pytle pomáhají bojovat proti problému odesílání organických látek na skládky. Použitím BioBag tašek a pytlů k sběru a kompostování organického odpadu napomáháme dokončení přirozeného cyklu tím, že se do životního prostředí vrací tolik potřebné živiny. BioBag nabízí snadná a hygienická řešení pro domácnosti a komerční kuchyně. Prodyšné tašky, pytle a nádoby na potravní odpad se dodávají v široké škále designů a velikostí, aby vyhovovaly všem potřebám kuchyně. BioBag speciálně vyvinutý MaxAir odpadkový koš s větranými stranami a víkem umožňují odpařování vlhkosti a vyschnutí odpadu. To znamená, že odpad nehnije a nepříjemné pachy jsou sníženy. BioBags mají velmi vysokou penetrační bariéru proti bakteriím, virům, spórům a plísním. Kombinací ventilovaného odpadkového koše MaxAir lemovaného BioBag taškami je přední světový systém pro předběžný sběr potravinového odpadu. BioBags také zajišťují lepší hygienické podmínky pro sběr odpadu a zařízení pro kompostování. Použitím plně kompostovatelných pytlů na kontejnery na odpadní linky zajistíte lepší hygienu a snížíte potřebu čištění kontejnerů.

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz